Přečtěte si pohádku z tvorby Michala Vaněčka z nové knihy v rámci charitativního projektu.


Kouzelné malování

20. srpna 2009 v 9:53 |  Knížky na hraní

Nakladatelství Fragment vydává velmi zajímavou omalovánku pro děti. Seženete ji v oddělení knih nebo na internetu a rozhodně stojí přinejmenším za pozornost.
Chcete svému dítěti dopřát požitek malování či vybarvování štětcem a přitom se bojíte barevných skvrn na stole, na zemi a na zdech?
Vždyť víme, jak to vypadá, když se děti nechají strhnout kreativními snahami…

Tak tady se bát nemusíte. Je to malování dočistá čisté.Takto vypadá obrázek ještě "šedivý" a připravený k vybarvení, vlastně k "navlhčení štětcem"
Potřebujete jenom skleničku nebo kelímek s vodou a štětec, doporučuji nějakou tu střední velikost, pro menší děti třeba trošičku s větším objemem štětiček. Pro větší a pečlivější malíře se hodí pro domalování jemných detailů i štěteček úzký.
Mokrým štětcem pak děti přejíždí po předtištěných obrázcích a šedavá plocha se mění na barevnou. Barvy nejsou sice nijak syté a jásavé, jsou to spíše odstíny červené, zelené, modré či žluté, ale pro radost a nadšení to úplně stačí. Je to jako kouzlo - stačí voda a ejhle - je tu barevná plocha!!!

Takto vypadá takové malé vybarvené dílko.

K dostání jsou čtyři verze, červená se lvem na přední straně, žlutá s lodí, zelený s traktorem a modrá s dráčkem


Obrázky k vybarvování jsou jednoduché, nejsou kýčovité, naopak přesně akorát roztomilé a pro děti lákavé, navíc je tu k výběru mnoho motivů.
Vyberte si!

Vydalo nakladatelství Fragment, 2008
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama