Přečtěte si pohádku z tvorby Michala Vaněčka z nové knihy v rámci charitativního projektu.


Jiří Šandera: Hurá do školky

10. září 2009 v 10:05 | Renata Petříčková |  Pohádky a příběhy pro nejmenší
Máte-li doma malého začínajícího (ale i pokročilého, proč ne?) "školkáčka", pak vás možná na knižních pultech zaujem hezká knížka s názvem HURÁ DO ŠKOLKY.

Takže, hurá do školky!!!

Prima čtení pro předškolkáčky
Knížka obsahuje 17 přiměřeně dlouhých, či spíše krátkých, příběhů, které začínají v postýlce malé Kačenky, která právě zítra má jít poprvé do školky a škemrá na své mamince, aby povídala o tom, jaké to bylo, když ona sama šla poprvé do školky... A pak to začne, první den ve školce začíná dobrodružství už v šatně, ostatně milé děti, víte, že věšáčky, značky a židličky ve školce s dětmi mluví?

Samozřejmě tu nechybí ani paní učitelka, spolužáci a spousta typické školkové legrace. Děti třeba dostanou úplně nové židličky a Kubíkovi se nebude líbit, budou z papíru vyrábět vlaštovky, ale hlavně...
... a co se mi nejvíc líbilo! Přijde k nim čert a Mikuláš a anděl a děti budou mít i vánoční stromeček, dokonce budou ve školce i přespávat... Prostě zažijete s dětmi a Kačenkou celý kouzelný školkový rok. A to je skvělá příprava do školky.

Jak vidíte, děti si se školkou i zabobují!!!
Ilustrace Veroniky Čtvrtečkové jsou přívětivé a dětičky mají takové ty typické oblíčejíčky a u každého nadpisu najdete něco málo dalších obrázků, prostě knížka je na pohled i na četbu milá a příjemná.
Vydalo nakladatelství Fragment, 2008, www.fragment.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama